Instalacje wod-kan-gaz

Poszukując solidnego wykonawcy, specjalizującego się w realizacjach instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych, warto rozważyć ofertę naszej firmy.

Specjalizujemy się w montażu wymienionych instalacji, które stanowią podstawowy element wyposażenia każdego budynku. Instalacje sanitarne, grzewcze oraz wodne to niezbędne i wysoce istotne czynniki, umożliwiające komfortowe użytkowanie domu. Gwarantujemy rzetelność ich wykonania oraz szybkość realizacji usług.

Wewnętrzne instalacje wod kan gaz
W ramach naszej działalności, oferujemy Państwu:

• usługi hydrauliczne,
• instalacje centralnego ogrzewania,
• instalacje gazowe,
• instalacje wodno -sanitarne.

Nasze umiejętności potwierdzone są posiadanymi przez nas uprawnieniami, a doświadczenie i wiedza branżowa umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Bogata oferta usług hydraulicznych
Wobec rosnącego zapotrzebowania na wykwalifikowanych specjalistów, proponujemy Państwu usługi hydrauliczne, w ramach których dokonujemy montażu oraz konserwacji i serwisu instalacji sanitarnych, wodnych, kanalizacyjnych i gazowych. Profesjonalnie i rzeczowo odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiewając wątpliwości oraz sprawnie niwelując ewentualne problemy.

Instalacje centralnego ogrzewania
Dokonujemy montażu instalacji centralnego ogrzewania, dbając o jego efektywność, bezpieczeństwo oraz wygodę mieszkańców. Dzięki bogatemu doświadczeniu w tej dziedzinie, zaproponujemy Państwu najbardziej optymalne rozwiązania, które zostaną docenione przez lata użytkowania instalacji. Odpowiednio dobrana instalacja to klucz do niskich rachunków za ogrzewanie – KOBE szanuje twoje pieniądze.
Montaż instalacji gazowych
Specjalizujemy się również w montażu instalacji gazowych, w odniesieniu do których najważniejsze wydaje się bezpieczeństwo – posiadając certyfikaty, upoważniające nas do pracy z gazem, gwarantujemy Państwu skuteczne i bezpieczne warianty instalacyjne.

Nasi projektanci:
mgr Janusz Skorecki
skorecki.pracownia@op.pl
tel. 602124391

mgr inż. Kamil Baczyński
baczynskikam@gmail.com
tel. 607 304 590

mgr inż. Magdalena Wyka
magdalenaadamus@gmail.com
tel. 609 863 501
Instalacje wodno-sanitarne


Kolejnym punktem w naszej ofercie są instalacje wodno-sanitarne, których nie sposób pominąć w aranżacji domowego wyposażenia. Montujemy instalacje miedziane, plastikowe lub ocynkowane – wedle Państwa wymagań i indywidualnych warunków, panujących w budynku. Dzięki znajomości najnowszych trendów w hydraulice wdrożymy do Państwa domu wygodne, solidne i trwałe rozwiązania w dziedzinie każdej z wymienionych instalacji.
Zapraszamy do kontaktu
Chcąc wyposażyć swój dom w instalacje najwyższej jakości, wykonane przez specjalistów z realną wiedzą i umiejętnościami, warto zgłosić się do nas.

Zapewniamy szybką obsługę, dostosowując terminy prac do Państwa preferencji. Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta, dlatego z wysoką elastycznością traktujemy Państwa potrzeby.

Zachęcamy do wybrania naszej firmy jako usługodawcy w dziedzinie instalacji wod kan gaz – z pasją stworzymy w Państwa domach efektywne i wydajne zaplecze sanitarne, gazowe, grzewcze i wodne.

Warto pamiętać, że wybór dobrego wykonawcy ma znaczenie – nasza firma gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług, dbając o każdy szczegół dokonywanych realizacji. Z przyjemnością wykonamy u Państwa każdy rodzaj instalacji – zapraszamy do zweryfikowania naszej oferty i kontaktu w celu omówienia szczegółów.

ZADOWOLONY KLIENT POLECI NAS DALEJ

Nasza zasada brzmi „ZADOWOLONY KLIENT POLECI NAS DALEJ”, dlatego też ciągle się rozwijamy i gromadzimy coraz większą grupę zadowolonych klientów